main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karola Soe golfihooaja lõpetamisel auhinnaga. Eesti Golfi Liit

Karola Soe golfihooaja lõpetamisel auhinnaga. Eesti Golfi Liit

Golfiliit valis parimaks nooreks Karola Soe

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
28.11.2018
08:40

Eesti Golfi Liidu hooaja lõpetamisel kuulutati välja ka lõppeva aasta parimad golfimängijad. Parima noorsportlase tiitliga pärjati treener Mari Rauna õpilane Karola Soe.

“Ma olen väga õnnelik, et sain selle tiitli, kuna see annab mulle ka tagasisidet ning mis on minu tase Eestis hetkel,” rääkis Karola Soe, lisades, et see tunnustus annab samuti motivatsiooni edasi pingutada ja ta saab aru, et liigub õiges suunas.

Oma aasta parematest saavutustest toob Karola Soe välja kaks väga olulist võistlust, mis tal õnnestusid. Augusti lõpus Eesti meistrivõistluste teine koht naiste klassis ning Finnish Junior Tour kvalifikatsioonivõistlusel aastaks 2019 esikoht oktoobri lõpus.

“Sel hooajal said eesmärgid täidetud ja võtsin maksimumi,” märkis Karola Soe. “Suutsin oma händikäpi 2,9 peale viia, mis tundub siiamaani uskumatu. See kõik on olnud võimalik tänu minu treenerile Mari Raunale. Olen selle eest talle väga tänulik.”

Järgmise aasta võistluskalender on alles tegemisel, sellega seoses on konkreetsed võistlustega seotud eesmärgid veel paika panemata. “Aga tulevikku vaadates loodan, et minu areng jätkub ja pääsen peale gümnaasiumit kuhugi välismaa liigasse mängima,” lausus Karola Soe.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.