main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raudne Sügis fotol on inimesed järgmiselt: Vasakult paremale ülevalt Margus Kastor, Aivar Karotamm, Armand Reinmaa. Alumine rida vasakult paremale Triin Marleen Ustal, Malle Kanemägi, Kaire Kastor. Saare Golf

Raudne Sügis fotol on inimesed järgmiselt: Vasakult paremale ülevalt Margus Kastor, Aivar Karotamm, Armand Reinmaa. Alumine rida vasakult paremale Triin Marleen Ustal, Malle Kanemägi, Kaire Kastor. Saare Golf

Golfihooaeg 2016 oli Saaremaa Golfiklubile edukas

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
01.11.2016
20:38

Laupäeval toimus Saare Golf väljakul Saaremaa Golfiklubi hooaja viimane võistlus „Raudne sügis“, kus õhtusel auhindamisel tehti kokkuvõte ka möödunud hooajast tervikuna ning tänati toetajaid.

Hooaja viimasele ametlikule võistlusele oli kogunenud 54 võistlejat, kes hommikupäikeses ennast rajale asutasid. Meeleolukat päeva ei seganud ka sügise heitlik ilm. Raudse sügise võidukolmik meeste arvestuses oli Aivar Karotamm, Armand Reinmaa ja Margus Kastor, naistest Malle Kanemägi, Triin Marleen Ustal ning Kaire Kastor.

Erivõistluse võidud pikima avalöögi eest läksid Kaire Kastorile ja Jüri Tiitusele, lähim lipule aga Katrin Tiitusele (EGCC) ja Hannes Priksile (EGCC). Hooaja kokkuvõttes olid parimad seeniorid Anne Merisalu ja Priit Post. Parimad juuniorid Triin Marleen Ustal tüdrukutest ja Ralf Johan Kivi poistest. Ralf Johan oli ühtlasi ka suurim HCP langetaja. Usina harjutamise tulemusel kukkus esimesel aktiivsel mängusuvel HCP 54-lt 18.1-le. Parima meesmängija tiitli pälvis väljateenitult klubi president Kaupo Pastak, kes tegi hooajal golfarite poolt ihaldatud albatrossi, eagle´i ja 15 birdiet.

Eagle õnnestus lüüa sel hooajal ka kogenud golfimängijal Peeter Raunistel. Parimaks naismängijaks tunnustati Edith Raja. Kõige enam mänguringe tegi aga klubi seeniorliige Harri Juhani Sivonen – koguni 172!

Kokkuvõte tehti ka läbi hooaja neljapäevadel mängitud võistlusest Saaremaa Tour 2016, kus arvesse läksid 7 parima võistluse tulemused. Naiste arvestuses võitis noormängija Karola Soe 279 löögiga, teise koha sai Anne Merisalu ja kolmanda Tiiu Jõgi. Meeste arvestuses võitis Kaupo Pastak 280 löögiga, teiseks tuli Mati Tasa ja kolmandaks Valdo Leemet.

Parimaks meesjuunioriks sai Ralf Johan Kivi, keda tunnustati ka parima areneja tiitliga. Õhtusel auhindamisel nimetati klubi juhtkonna poolt ühtlasi ka Saarte Mängud 2017 Race to Gotland Saaremaa võistkonna 4+4 liiget. Saaremaad esindavad järgmisel suvel Karola Soe, Triin Marleen Ustal, Riina Auväärt, Edith Raja, Kaupo Pastak, Jüri Tiitus, Karl Aru ja Siim Auväärt.

Klubi juhatus (Mai Takkis, Aile Rahu, Tiiu Jõgi, Kaupo Pastak, Ahti Niitsoo, Igor Leemet) on lõppenud hooajaga rahul. Lisandunud on uus mängijad ning toetajaid, käivitunud uuesti golfiõpe, klubi juhatus on tegus ja klubiliikmed kokkuhoidvad.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.