main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Nemo Tabur järjekordset kuldmedalit vastuvõtmas. Alver Kivi

Nemo Tabur järjekordset kuldmedalit vastuvõtmas. Alver Kivi

Gibraltaril oli seitsme medaliga edukaim Nemo Tabur

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
12.07.2019
22:35

Gibraltaril reede õhtul lõppenud Saarte mängudel oli Saaremaa delegatsiooni edukaim sportlane Nemo Tabur, kes võitis nii individuaalselt, kui meeskondlikult 4 kuld-, 2 hõbe- ja 1 pronksmedali.

“Laskmise tase on oluliselt lahjem, kui Eesti meistrivõistlustel ja siin medalite saamine on ainult vormistamise küsimus,” märkis Nemo Tabur. “Kui kõik õnnestub ja relv ei tõrgu, siis on kõik hästi. Aga eelmiste mängude õhupüstoli kulda õnnestus mul kaitsta ja selle üle on hea meel. See oli ainuke ala, mis nõudis keskendumist ja tähelepanu. Ülejäänud harjutused olid sellised, et teed oma töö ära ja medal tuleb.”

Nemo Tabur tõdes, et nõrk tase muidugi langetab pisut ka medali väärtust, eriti just võistkondlike oma, sest laskurite oskused on väga keskpärased ja tema jaoks on kindlasti kõige väärtuslikum individuaalne laskmine õhupüstolist.

“Igat laskjat motiveerib ise endaga hakkama saamine, et tulejoonele minnes teha oma tulemus,” selgitas Nemo Tabur. “Sellistel võistlustel on hea käia ise endaga võistlemas. Tegelikult sa tead, et konkurentsi ei ole ja oluline on, kuidas olla sellistes tingimustes tulemuslik ja selle ülesandega ma siin hakkama ei saanud.”

Kui liita veel Nemo Taburi kollektsiooni Gotlandil võidetud 4 medalit, siis tõusis ta 11 võidetud medaliga kergejõustiklase Genro Paasi järel Saarte mängudel edukuselt teiseks saarlaseks. “Meil on nii palju harjutusi ja mul on võimalik niipalju medaleid võtta,” lausus ta.

“Paljude teiste alade esindajad võivad tublimad olla ja nad pingutavad terve nädala, et jõuda finaali. Neil puuduvad sellised võimalused nii palju medaleid saada. Nende võitudel on kindlasti suurem väärtus, kui minu igapäev teenitud medalitel.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.