main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Gabonis saatis edu jooksikuid, Lauk 12.

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
27.01.2023
08:38

Gabonis toimuval 16. La Tropicale Amissa Bongo velotuuri (UCI 2.1) neljandal etapil (190 km) saatis edu jooksikuid. Karl Patrick Lauk (Bingoal WB) lõpetas 12. kohal.

Velotuuri pikimal etapil jäid peagrupilt 19 sekundiga eest ära Alžeeria rattur Azzedine Lagab (4:34.28) ja Eritrea sõitja Meron Teshome. Suurest grupist oli kiireim kollases liidrisärgis sõitnud prantslane Jason Tesson (Total Energies). Laugu tiimist oli parim viiendana lõpetanud belglane Louis Blouwe, vahendab ejl.

„Teised tiimid ei tahtnud meiega koostööd teha, seega jäid jooksikud eest ära,“ rääkis Lauk peale etappi. „Üritasime veel lõpus, aga tulutult.“

Kokkuvõttes jätkab esikohal Tesson. Teist positsiooni hoiab Geoffrey Soupe (TotalEnergies; +0.07) ja kolmandat Cyril Barthe (Burgos-BH; +0.17). Lauk on üldarvestuses 28. kohal, jäädes liidrist maha ühe minuti ja 15 sekundiga.

Reedel on velotuuril kavas 130 kilomeetrit marsruudil Kango – Angodje.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.