FC Kuressaare võitis hilisest väravast

Kategooriad: Jalgpall
13.01.2018
10:43

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu Halliturniiril võitis FC Kuressaare Kristo Kallase 86. minuti väravast JK 1:0 JK Tallinna Kalevi.

Nagu eelmiseski kohtumises oli plaan kasutada erinevatel poolaegadel erinevaid koosseise, kogu kohtumise tegid kaasa Elari Valmas ja Mairo Miil, Sander Laht sai 55 ja vigastusest taastuv Rasmus Saar 35 minutit.

“Enamuse esimesest poolajast domineerisime, Kalev vastas kontratega ja võimalusi oli meil rohkem,” rääkis peatreener Jan Važinski. “Meie vahetusmehed tulid mängu väga korralikult ja ei saa öelda, et Kalevil oleks ülekaal olnud. Kui nad ka oma koosseisu ära vahetasid jätkus võrdne mäng, aga Kristo Kallas lõi ühe võimaluse ära.”

Jan Važinski jäi mängijate ja mängujoonisega üldjoontes rahule. “Füüsiline vorm oli juba parem ja koostöö sujus,” lausus ta. “Muidugi on veel murekohti ja tööd seisab ees palju ning püüame järgmises mängus jälle juurde panna.”

FC Kuressaare alustas koosseisus Ingmar Paplavskis, Märten Opp, Mairo Miil, Elari Valmas, Sander Viira, Sander Laht, Karl Ivar Maar, Sander Seeman, Margus Rajaver, Maarek Suursaar, Eerik Poopuu.

Teisel poolajal sekkusid Mario Pruul, Kristo Kallas, Rasmus Saar, Karl Sirel, Karmo Paju, Miikael Tuus, Georg Ander Sild, Aivar Jäns, Rait Hansen.