main banner
Saaremaa Spordisõber logo
FC Kuressaare võitis hilisest väravast

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
13.01.2018
10:43

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu Halliturniiril võitis FC Kuressaare Kristo Kallase 86. minuti väravast JK 1:0 JK Tallinna Kalevi.

Nagu eelmiseski kohtumises oli plaan kasutada erinevatel poolaegadel erinevaid koosseise, kogu kohtumise tegid kaasa Elari Valmas ja Mairo Miil, Sander Laht sai 55 ja vigastusest taastuv Rasmus Saar 35 minutit.

“Enamuse esimesest poolajast domineerisime, Kalev vastas kontratega ja võimalusi oli meil rohkem,” rääkis peatreener Jan Važinski. “Meie vahetusmehed tulid mängu väga korralikult ja ei saa öelda, et Kalevil oleks ülekaal olnud. Kui nad ka oma koosseisu ära vahetasid jätkus võrdne mäng, aga Kristo Kallas lõi ühe võimaluse ära.”

Jan Važinski jäi mängijate ja mängujoonisega üldjoontes rahule. “Füüsiline vorm oli juba parem ja koostöö sujus,” lausus ta. “Muidugi on veel murekohti ja tööd seisab ees palju ning püüame järgmises mängus jälle juurde panna.”

FC Kuressaare alustas koosseisus Ingmar Paplavskis, Märten Opp, Mairo Miil, Elari Valmas, Sander Viira, Sander Laht, Karl Ivar Maar, Sander Seeman, Margus Rajaver, Maarek Suursaar, Eerik Poopuu.

Teisel poolajal sekkusid Mario Pruul, Kristo Kallas, Rasmus Saar, Karl Sirel, Karmo Paju, Miikael Tuus, Georg Ander Sild, Aivar Jäns, Rait Hansen.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.