main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liina Tamm annab ameti Katry Reinartile üle rahuliku südamega. Alver Kivi

Liina Tamm annab ameti Katry Reinartile üle rahuliku südamega. Alver Kivi

FC Kuressaare uus kogukonnajuht on Katry Reinart

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
15.09.2021
09:42

Lapsepuhkusele läinud Liina Tamme asemel asub FC Kuressaare kogukonnajuhi ametisse klubi varasem tegevjuht Katry Reinart.

„Liina on tõstnud lati väga kõrgele ja kingad mida täita on päris suured,“ tunnistas Katry Reinart. „Ma olen kaua eemal olnud ning esmalt peab ennast asjadega kurssi viima ja see võtab pisut aega. Aga õnneks on mul abiks väga vahva vabatahtlike punt, kes teevad asja lihtsamaks.“

Teadmine, mida Kure mängu korraldamine tähendab on Katry Reinartil tegevjuhi aegadest olemas. „Klubi on vahepeal organisatoorse poole pealt suure sammu edasi teinud ja kõik on varsemaga võrreldes oluliselt lihtsam. Näiteks filmima ei pea ise ja saab ka veidi mängu vaadata,“ lausus ta.

„Mängukorraldusel on kõige suurem samm edasi selles, et on palju vabatahtlikke kes aitavad ja ei pea enam üksi neid asju seal vedama. Sportliku poole pealt on klubi oluliselt juurde pannud, palju on tulnud uusi nägusid, keda ma isiklikult veel ei tunne, kuigi mängimas olen näinud.“

Katry Reinarti sõnul on uus amet talle suur väljakutse ja hetkel on selline tunne nagu oleks esimest korda tööl. Mingit konkreetset uut ideed Reinartil esialgu pole, kuid mõtteid on ja need asjad tulevad loodetavasti jooksvalt.

„Keeruline on see, et liitun ju poole hooaja pealt, aga samas on meil palju positiivseid emotsioone, sest esindus on saanud võite ja ka duubel on olnud edukas. Inimesed elavad rohkem kaasa ja on klubi tegemistega kursis,“ lausus Katry Reinart.

Seni Kure kogukonna tegevust vedanud Liina Tamm ütles, et klubi ja selle inimesed on talle väga südame külge kasvanud ja ümber ringi on kõik väga fantastilised. Samas on ta süda rahul, et just Katry Reinart töö üle võtab, kuna ta teab, mis on üks jalgpalliklubi ja seepärast on ta teemaga kursis.

„Õnneks vabatahtlikuna saan ikkagi jõudu mõõda edasi toimetada ja ega ma päris ära ei kao,“ rääkis Liina Tamm, kes oma suuremaks kordaminekuks peab suures plaanis vabatahtlike tegevuse toimima saamise.

„Meil on koos suurepärane punt, kes elab ja hingab ka Kuret. Algul olid küll ka publikunumbrid olulised, aga koroona tegi siin korrektuurid, kuid oli vinge, kui tegime eelmisel aastal publikurekordi.“

Liina Tamme soovitus Katry Reinartile: „Kindlat meelt on vaja. Kui ise tunned, et mõtted on õiged, siis usalda oma sisetunnet ja pane selle pealt edasi!“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.