Maarek Suursaar püüab Flora kaitsjatel eest ära joosta. Alver Kivi

FC Kuressaare tunnistas kodus FC Flora U21 paremust

Kategooriad: Jalgpall
19.08.2017
19:26

Tihedale mängugraafikule lõivu maksnud FC Kuressaare pidi kodus Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas tunnistama Talllinna FC Flora U21 2:0 paremust.

“Täna ei olnud vajalikku värskust ja teravust,” tõdes meeskonda juhendanud Martti Pukk. “Flora kasutas põhimõtteliselt meie kingitud momendid taganttuulega ära. Kui loosiga oleks alguses vedanud, siis võib-olla oleks lõpptulemus teine, aga vastane oli täna meist tublim.”

Tuulisel Kuressaare linnastaadionil asusid väljakuperemehed küll ründama vastu tuult, kuid kontrollisid rohkem palli. Flora panustas vasturünnakutele ja juba 10. minutil viis Oliver Rass nad pärast ilusat kombinatsiooni vasakul äärel 1:0 juhtima.

Mängupilti see aga ei muutnud ja Kuressaare jätkas ründamist. Paraku olid söödud ja tsenderdused värava alla tihti ebatäpsed või tegutses kindlalt Flora väravavaht Richard Aland ning teravaid olukordi ja väravavõimalusi saadi vähe. Hoopis külalised kasutasid 40. minutil ühe kaitsjate eksimuse ära ja Otto-Robert Lipp lõi 2:0.

Teisel poolajal oli ka allatuult mängides kontroll mängu üle kindlalt Kuressaare käes, kuid vajalik teravus seekord puudus. Nii tuli lõpuvile järel tõdeda, et seekord väravani ei jõutud ja tulemuseks kaotus.

“Järgmisel nädalal on taas kaks mängu. Peame väga korralikult taastuma ja proovime nendes taas paremini mängida,” märkis Martti Pukk.