main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hõbedane võistkond. Erakogu

Hõbedane võistkond. Erakogu

FC Kuressaare noored Risti turniiril teised

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
17.11.2019
10:21

FC Kuressaare 2011. aastal sündinud laste kaks võistkonda osales Ristil toimunud Nevi Cupil U9 turniiril.

FC Kuressaare Sinine võistkond saavutas turniiril tubli 5. koha ja FC Kuressaare Kollane suurepärase 2. koha. FC Kuressaare Sinise arvele jäi 1 võit ja 4 kaotust. FC Kuressaare Kollase arvele aga 3 võitu ja 2 kaotust.

“Tegemist oli heal tasemel turniiriga, millest võttis osa kuus üsnagi võrdset võistkonda,” rääkis treener Maarek Suursaar. “Meie jaoks oli peavalu see, et kuna treenime ainult õues ja saalijalgpall on natuke teistmoodi, siis palli üle kontrolli saavutamisega jäime pisut hätta. Seda oligi arvata, aga sellele vaatamata tegime väga hea turniiri!”

FC Kuressaare Sinine: Artur Sall, Ian Vares, Kaspar Sääsk, Karoli Teern, Jacob Randi, Kaspar Maiste, Trevo Välisson, Robert Lõhmus, Silver Roosleht ja Renno Vainu.

FC Kuressaare Kollane: Markus Vinter, Laas Andreas Loodus, Steven Caspar Koovisk, Ats Gregor Kasin, Mario Teder, Martti Mesila, Trevon Leiger, Karlos Steinberg, Otto Pastak, Armin Holm.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.