main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristina Teern lõi taas võiduvärava. Alver Kivi

Kristina Teern lõi taas võiduvärava. Alver Kivi

FC Kuressaare naiskonnale Põlvas minimaalne võit

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
09.06.2019
20:15

Vaatamata sellele, et FC Kuressaare naiskond mängis jalgpallimeistrivõistluste teises liigas võõrsil Põlva FC Lootos II vastu terve kohtumise vähemuses suudeti vastane Lootospargis Kristina Teerni väravast 1:0 võita.

“Saare naine on ikka üks uskumatu olend, saare naised on sisuga,” jagas peatreener Roland Kütt oma mängijatele tunnustust.

“Olime kümnekesi ja juba mitmendat korda suudetakse keerulistes olukordades raskes seisust välja tulla. Aga mäng oli nagu plaan ette nägi. Hoidsime taga kindlana, olime kannatlikud, ootasime oma võimalusi, lõime ühe ära ja rohkem neid ei tekkinudki.”

Mängisid: Johanna Priske, Annabel Metsalu, Karmen-Kelsi Kruut, Liis Jaaku, Eliisa Saar, Triin Tedrekull, Kristina Teern, Eva Ratas, Kerli Kask ja Elis Armuand.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.