main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eva Ratas lõi viigivärava. Alver Kivi

Eva Ratas lõi viigivärava. Alver Kivi

FC Kuressaare naiskond tuli kahel korral kaotusseisust välja

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
22.09.2019
17:04

Naiste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas jäi FC Kuressaare kahel korral Paide Linnanaiskonna vastu kaotusseisu, kuid suutis eelviimasel minutil tüürida kohtumise 2:2 viigisadamasse.

Paide kunstmuruväljakul mängitud kohtumises jäi FC Kuressaare esimesel poolajal 0:1 kaotusseisu, kuid Marie Puust viigistas. Ka teisel poolajal jäädi kaotusseisu, kuid 89. minutil lõi Eva Ratas seisuks 2:2.

“Erinevatel põhjustel tuli meil pikem mängupaus sisse ja see andis ka mängus tunda,” rääkis treener Roland Kütt lisades, et ka vahetusmängijaid ei olnud. “Olime rabedad ja olime tuimad. Vastane mängust ohtlikuks ei saanud, kuid lõi mõlemad väravad karistuslöökidest.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.