main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rasmus Saar alustas algkoosseisus. Alver Kivi

Rasmus Saar alustas algkoosseisus. Alver Kivi

FC Kuressaare mehed kaotasid koondisega Lätile

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
07.06.2018
08:17

Eesti U19 jalgpallikoondis alustas Leedus toimuvat Balti turniiri kaotusega Lätile, kellele jäädi Šiauliais alla 0:4. Oliver Rass ja Mairo Miil tegid kaasa kogu kohtumise, Rasmus Saar vahetati pingile 63. minutil.

Lätlased asusid mängu juhtima 3. minutil Maksim Tomiševsi väravast ning olid 17. minutiks tänu Kaspars Kokinsi tabamusele 2:0 eduseisus. Kolmas värav sündis 63. minutil, kui päeva teise värava sai kirja Kokins ning 69. minutil vormistas Dmitrijs Zelenkovs lõppseisuks 0:4.

„Kaks esimest löödi meile kohe alguses ära ja kahju on seda tõdeda, aga meeskond polnud kohe alguses 100%-liselt valmis. Mängijaid lasti liiga lihtsalt läbi ja duellides jäädi lätlastele individuaalselt alla, kes lõid oma momendid kohe ka ära. Aga Läti oli väga hea meeskond ning tuleb tunnistada, et täna olid nad igas elemendis üle. Suutsime mängu jooksul teha mõned pealelöögid. Nurgalöögist tekkis üks hea moment, mis oleks võinud lõppeda väravaga, aga suuremas osas tegelesime kaitsetööga ja nemad mängisid palliga,“ sõnas noortekoondise peatreener Argo Arbeiter.

Homme ootab ees kohtumine Soomega, laupäeval lõpetatakse turniir Leedu vastu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.