main banner
Saaremaa Spordisõber logo
FC Kuressaare mängija Helina Tarkmeel koondises

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.01.2019
08:36

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu hallis toimus esmakordselt tüdrukute Eesti U15 jalgpallikoondise treening, millel osales ka Helina Tarkmeel FC Kuressaarest.

Treener Reivo Vinter ütles, et Helina Tarkmeele näol on tegemist äärmiselt tehnilise mängijaga. “Üks suurimaid trumpe on tema ettearvamatus ja võimekus kiiresti suunda muuta – võib pöörata ühele poole, teisele poole, leida sööt või ise lõpuni välja minna,” iseloomustas ta oma mängijat.

“Ta rabeleb võistkonna jaoks ka kaitses end hingetuks ja arvan, et just see, et tal lisaks talendikusele on olemas suur tahtejõud ja võitlusvaim, võib teda tulevikus väga kõrge tasemeni viia.”

U15 treeneritetiimi moodustavad sel aastal peatreener Kätlin Hein ning abitreenerid Sirje Roops ja Kaire Palmaru.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.