main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Magnus Karofeldi tõrjed päästsid Kure hullemast. Allan Mehik

Magnus Karofeldi tõrjed päästsid Kure hullemast. Allan Mehik

FC Kuressaare langes Narvas võideldes

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
01.08.2020
22:18

Jalgpalli Premium liigas kaotas FC Kuressaare võõrsil Narva JK Transile 0:1, kuid meeskond võitles punktide nimel viimase sekundini.

„Ma arvan, et mängisime väärikalt ja näitasime vaatamata kaotusele kvaliteetset mängu,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski, lisades, et üks eksimus oli ja Narva kasutas selle ka ära.

Narva Kreenholmi staadionil mängitud kohtumises oli esimene hea väravavõimalus Kuressaarel, kui Rasmus Saar tabas võõrustajate väravalatti. Võimalusi oli hiljemgi, kuid Transi väravavahti seekord üle mängida ei suudetud.

Head tööd tegi Kure väravasuul Magnus Karofeld, kes mitmel korral meeskonna oma tõrjetega halvemast päästis. „Muidugi oli vastasel momente, kuid me aitasime väljakul üksteist ja seepärast on kaotuse üle veidi kahju, sest tegime meeskondlikult ära suure töö,“ märkis Roman Kožuhhovski.

Kohtumise ainus värav löödi 54. minutil, kui võõrustajad kasutasid ära viikingite ainsa eksimuse. „Muidu olen poistega rahul,“ märkis peatreener. „Ei taha rääkida sellest, kuidas oleks olnud. Julgen öelda, et läheme alati väljakule mängu võitma – mitte mängima väärikalt ja viigi peale, vaid ühe mõtteliselt mängu võitma.“

Samas ei mänginud Narvas kaasa üldiselt põhikoosseisu kuulunud Sander Laht, Sander Seeman ja Ranon Kriisa. Roman Kožuhhovski hinnangul ta siin suurt probleemi ei näinud, sest meeskond peab õppima mängima nendega, kes meil on ja siin on otsustav võitjate psühholoogia.

„Me ei pea mõtlema sellele, et keegi puudub ja mis me teeme. Peame lihtsalt õppima olema võitjad. Peamine, et meeskonnal pole kompleksi ja mängime nendega kes on.“

Koosseisus oli siiski ka Kalevi vastu reie tagalihast vigastanud Sander Laht, kes väljakul küll ei käinud. „Ma arvan, et ta peab praegu rahulikult sellest olukorrast välja tulema,“ leidis Roman Kožuhhovski. „Ma võin öelda, et kõik selle meeskonna mängijad tulevad vajadusel väljakule traumaga. Nad on valmis end ohverdama meeskonna nimel.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.