main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ainsa värava lei Märten Pajunurm. Alver Kivi

Ainsa värava lei Märten Pajunurm. Alver Kivi

FC Kuressaare kaotusteseeria sai jätku

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
17.09.2019
22:12

Jalgpalli Premium liigasse püsimajäämise nimel võõrsil üliolulises kohtumises JK Tallinna Kalevi vastu pidi FC Kuressaare taas tunnistama vastase paremust seekord seisuga 1:2, mis tähendab, et meeskond on võiduta 17 liigamängu järjest.

“Kehvad olime, väga kehvad,” tunnistas Sander Laht. “Teisipäevased mängud on meie jaoks rasked, palju on vigastusi ja Sander Seeman mängis üldse haigena. Meie rünnak ja kaitse ei toiminud ning Kalev surus meile kaks tükki ära.”

Tallinna Kalevi kunstmurustaadionil mängitud kohtumises said taas määravaks Kure kaitsjate eksimused. Juba 9. minutil jäädi kaotusseisu, kui kaitsjad ei suutnud vajalikul tasemel koostööd teha. Poolaja viimasel minutil viigistas Märten Pajunurm Sander Lahe suurepärase karistuslöögi järel. Teisel poolajal oli ründavamaks pooleks Kalev ja 67. minutil lõid võõrustajad ka võiduvärava, taas ebakõla kaitsjatelt.

“Mõlemad väravad tulid meie oma vigadest,” tõdes Sander Laht. “Meil oli mängus ka helgeid hetki, kuid neid oli ikkagi vähe. Oleme pettunud, sest ootasime palju paremat. Tahtmine on, aga millegipärast ei tule mäng niimoodi välja nagu hooaja alguses. Mingi detail jääb puudu ja peame selle üles leidma.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.