main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sander Laht võitlusväljal. Alver Kivi

Sander Laht võitlusväljal. Alver Kivi

FC Kuressaare kaotas Levadiale penaltist

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
16.03.2019
16:11

Kodusel Kure Arenal mängitud jalgpalli Premium liiga kohtumises kaotas FC Kuressaare FCI Levadiale penaltist 0:1.

“Suutsime päris hästi ja distsiplineeritult Levadiale vastu seista ja meil olid ka oma võimalused,” lausus peatreener Jan Važinski. “Teadsime, et nad panustavad äärest tsenderdustele ja olime selleks valmis. Kaks rasket mängu on mängitud, oleme suutnud korralikult võidelda, aga värav on veel löömata, siin saame kindlasti juurde panna.”

Saarlased alustasid kodus ühe meistrivõistluste favoriidi FCI Levadia vastu enesekindlalt ja päris kiirelt saadi ka võimalus, kuid Maarek Suursaar lõi napilt väravast mööda. Seejärel olid ründavamaks pooleks külalised, kes tabasid korra ka Magnus Karofeldi väravalatti. Võõrustajad panustasid teravatele vasturünnakutele ja korra lükati Sander Laht ka kastis pikali, kuid kohtuniku vile vaikis. Paar minutit hiljem oli saarlaste trahvikastis toimetamas Markus Jürgenson, kes teenis penalti, mille Jevgeni Budnik realiseeris.

Teisel poolajal mängupilt suurt ei muutunud, Levadia domineeris ja Kure seisis vapralt. Kai külalised ragistasid taas väravaposte, siis võõrustajad ootasid oma võimalust, kuid midagi väga ohtlikku luua ei suudetud.

“Esmane emotsioon on see, et ülikahju. Hoidsime seisu ja tekkis paar võimalust. Nendel oli muidugi rohkem, aga väga valus kaotus,” võttis FC Kuressaare keskkaitsja Märten Pajunurm väljaku kõrval esimesed mõtted soccernet.ee kokku. “Teadsime, et 0:1 pealt jääb meile võimalus, et mängu lõpuks midagi ikka tekib. Võtsime teise poolaja esimesed 20 [minutit] rahulikult ja lõpus saime palli kasti ka, aga kahjuks mitte löögile.”

Samas tunnistas Pajunurm, et Kuressaarel oli ka õnne. “Nad lõid kaks korda latti ja olid kõvasti tugevamad kui Trans eelmisel nädalal. Neil ei olnud täna õnne, meil oli,” tunnistas talvel Paidest liitunud kaitsja.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.