main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Urmas Rajaver lõi kaks väravat. Alver Kivi

Urmas Rajaver lõi kaks väravat. Alver Kivi

FC Kuressaare jõudis karikasarjas veerandfinaali

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
12.10.2016
22:23

Kuressaare kunstmurustaadionil mängitud Evald Tipneri Eesti karikavõistluste  1/8-finaalis alistas FC Kuressaare tulevaks hooajaks end IV liigast III-sse mänginud Raplamaa JK Märjamaa 5:0 ja jõudis veerandfinaali.

FC Kuressaare kasuks lõid Amor Luup ja Urmas Rajaver kaks ning Elari Valmas ühe värava. „Meid oleks rahuldanud ka 1:0, oluline oli edasi saada,“ ütles Urmas Rajaver.

„Meie plaan oli kannatlikult mängida ja teadsime, et küll need võimalused tekivad ning neid tuleb palju. Polnud tähtis kas lööme värava siis 5., 55. minutil või üldse mängu lõpus.“

Rajaveri sõnul oli eesmärk taga null hoida ja mäng võita. „Me teadsime, et nad hakkavad kaitses istuma, kuid pidime vaatama, et endale ei lase, sest tagant on ikka raskem tulla. Püüdsime kiirelt kõigutada ja lõpuks pääses ka füüsiline üleolek maksvusele. Aga nad mängisid võitluslikult ja hea hingestatusega,“ selgitas kaitsja.

Veerandfinaalid mängitakse alles uuel aastal. „Järgmises ringis tahaks ikka edasi saada, kuigi loosil on ka oma osa,“ märkis Urmas Rajaver.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.