main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jalkaässade võistkond. FC Kuressaare

Jalkaässade võistkond. FC Kuressaare

FC Kuressaare Jalkaässad neljandad

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
22.11.2018
12:15

Jalkaässade grupp, mis koosneb Kure noorukite lastevanematest, fännidest ja jalgpalli nautivatest inimestest, osales pühapäeval Flora Rõõm Jalgpallist turniiril.

Turniiril läksime vastu tiitlikaitsjatena, kuna eelmisel aastal õnnestus just sel samalt turniirilt võidukarikas Kuressaarde tuua. Kuid nagu Suured treenerid räägivad, et tiitlit on kergem võita kui kaitsta, siis kahjuks ei õnnestunud ka seda teha Ässadel ja pidime leppima neljanda kohaga.

Üldiselt lugesid Jalkaässad turniiri kordaläinuks ja suurematest vigastustest pääseti. Juba valmistutakse järgmise aasta turniiriks ning oodatakse kõiki huvilisi endaga koos treeningutele!

Kes tunneb, et tahab kord nädalas mitte väga kõrgel tasemel vutti taguda ja läbi naeru ka kõhulihaseid tugevdada, siis ühendust võtta treener Marioga – 56266286 või pildil olevate Ässadega!

Treener Mari Pruul

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.