main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andero Kivi rünnakul. Alver Kivi

Andero Kivi rünnakul. Alver Kivi

FC Kuressaare II tegi stabiilse hooaja

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
01.11.2019
10:49

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teise liiga Lääne tsoonis sai FC Kuressaare II 14 meeskonna konkurentsis neljanda koha.

47 punkti kogunud FC Kuressaare II-st edestasid Paide Linnameeskond III 17, Tallinna JK Kalev III 9 ja Läänemaa JK 2 punktiga. Treener Jan Važinski ütles, et hooajaga peab rahul olema, sest mängiti stabiilselt.

“Hooaja esimeses ringis kogusime 22 ja teises 25 punkti, esimeses lõime 33 ja teises 32 väravat. Aga nagu Kuressaare puhul ikka andsime just suvel kõige rohkem punkte ära,” märkis Važinski.

Saavutatud neljas koht on viimase viie aasta parim tulemus, sest 2015 saadi 11., 2016 8., 2017 10. ja 2018 9. koht. Jan Važinski hinnangul oli tänavu varasemaga võrreldes stabiilsem ja tugevam koosseis. “Kevadel mängis võistkond hästi, sest ettevalmistus oli väga hea ja korralik põhi oli all, pärast mängisid palju ka mitmed esindusest välja jäänud mehed,” lausus ta.

Samas on jätkuvalt duubelmeeskonna üks peamisi eesmärke noorte mängijate arendamine. “Kui kedagi esile tõsta, siis need oleks Kristjan Moorats, Joonas Prii ja Andero Kivi. Nemad on käinud väga hästi trennis ja osalesid kõige rohkem mängudes. Andero lõi 15-aastasena meeste hulgas koguni 13 väravat ja see on hea saavutus,” lausus Jan Važinski.

Samas näeb treener noortes mängumeestes potentsiaali murda end tulevikus ka esindusmeeskonda. “Kui nad jätkavad tublilt treeningutel ja on motiveeritud, siis miks mitte,” leidis Jan Važinski.

Aga kas meeskond oleks valmis tegema järgmisel aastal ka sammu ülespoole ehk esiliiga B-sse? Jan Važinski sõnul on seda hetkel raske öelda, sest kõik sõltub sellest kuidas läheb esindusmeeskonnal ja kes seal mängima hakkavad, siis saab alles vaadata, mis koosseisus saab duubel jätkata.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.