main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib. Alver Kivi

Mäng käib. Alver Kivi

FC Kuressaare II-le suureskooriline kaotus

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.09.2018
17:31

FC Kuressaare II võttis kodusel Kure Arenal vastu jalgpallimeistrivõistluste teise liiga Lääne tsoonis teisel kohal oleva Viimsi JK ja kaotas 1:11.

Kui esimese poolaja järel oldi 1:3 kaotusseisus, värava lõi Kristo Kallas, siis lagunemine toimus teisel poolajal, kui lasti endale lüüa kohe kaks väravat, mille järel anti treener Sander Viira hinnangul vastasele alla.

“Esimesel poolajal lõikasime oma kõrge pressinguga pisut näppu, sest neil on kvaliteeti ja nad tulid sellest välja,” rääkis Sander Viira. “Rünnakut oli meil läbi mängu, aga kaitse oli väljaspool igasugust arvestust. Ei olda mänguks üldse valmis ja suhtumine oli kehv.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.