Aivar jäns võitleb palli pärast. Alver Kivi

FC Kuressaare II jätkab kaotuseta

Kategooriad: Jalgpall
05.04.2019
22:52

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas mängis FC Kuressaare II võõrsil 1:1 viiki Viimsi JK II – ga ja on kolme kohtumise järel jätkuvalt kaotuseta.

Treener Jan Važinski hinnangul oli meeskond esimesel poolajal väljakul liiga passiivne, vastasele anti palju ruumi ja penaltist jäädi 0:1 kaotusseisu. “Teisel poolajal oli meil parem press ja Andero Kivi viigistas. Peab rahul olema ja viik on õiglane tulemus,” lausus ta.

Mängisid: Harald Nurmik, Joonas Prii, Edmond Salong (46. Henry Hõbe), Aivar Jäns, Sten Penzev, Reiko Mäeorg (80. Alex Salong), Reivo Vinter, Tõnis Koppel, Kristjan Moorats, Eerik Poopuu (65. Kaarel Kööp), Andero Kivi