main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib. Allan Mehik

Mäng käib. Allan Mehik

FC Kuressaare II finaalipääsu ees seisab Raplamaa

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.09.2021
10:33

Jalgpalli väikeste karikavõistlustel kohtub FC Kuressaare II poolfinaalis võõrsil Raplamaa meeskonnaga ja edu korral mängitakse esimest korda finaalis.

„Poolfinaalis nõrku vastaseid ei ole,“ tõdes treener Jan Važinski. „Raplamaa meeskond mängib meie tsoonis ja tunneme vastast päris hästi. Nad on end korralikult täiendanud, vaatavad tulevikku ja on ambitsioonidega klubi. Tuleb raske ja huvitav mäng.“

Teise ja madalamate liigade klubidele mõeldud võistluse kulminatsioon leiab aset A. Le Coq Arenal neljapäeva, 23. septembri õhtul kell 20. Poolfinaal Eston Villa – Zapoos mängitakse sel pühapäeval, Raplamaa – Kuressaare II kohtuvad Raplas kolmapäeval, 15. septembril kell 20.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.