main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võistkond ja treener auhindadega. Erakogu

Võistkond ja treener auhindadega. Erakogu

FC Kuressaare 2011 võistkond kuues

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
03.02.2019
19:08

FC Kuressaare 2011 võistkond osales laupäeval jalgpalliturniirl Saue Cup, kus osales kaheksa meeskonda ja saadi tubli kuues koht.

“Turniiri eesmärk oli omandada rohkelt uusi kogemusi ja mitte kaotada kõiki mänge, sest mängisime teistsuguse asetusega, kui teised võistkonnad ja sellega õppisime uusi kombinatsioone väljakul,” rääkis treener Maarek Suursaar, lisades, et lapsed täitsid tublisti eesmärgi.

Kuressaare saldoks jäi kaks võitu ja kolm kaotust. Maarek Suursaare sõnul andis ka tunda see, et saalijalgpall on natuke erinev kui seda mängida välistingimustes. Väljak on väiksem ja palliga tegutsemine on raskem, kuna pall põrkab rohkem.

“Aga võib igati rahule jääda ja ma usun, et nad ise nautisid samuti,” lausus ta. “Suur-suur kiitus ka lapsevanematele, kes olid kohapeal toetamas oma lapsi. Teid oli tõesti palju seal ja endalgi tekkis “kananahk” ihule, kui kuulsin mänguajal, kuidas terves saalis kostus “Kure-Kure” hüüd, mis lisas lastele kõvasti motivatsiooni.”

Võistkonna koosseis: Trevon Leiger, Trevo Välisson, Ats Gregor Kasin, Martti Mesila, Kaspar Sääsk, Mario Teder, Ian Vares, Artur Sall, Markus Vinter, Karoli Teern, Laas Andreas Loodus, Steven Caspar Koovisk

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.