Euromänguks valmistuv Saaremaa VK TalTechil end üllatada ei lubanud

Kategooriad: Võrkpall
06.02.2020
21:14

Vaatamata Saaremaa Võrkpalliklubi mitte just kõige ilmekamale mängule TalTech võõrustajatele tõsiselt vastu ei saanud ning liiga liider kirjutas kodusaalis oma arvele 3:0 võiduga järjekordsed 3 punkti.

“Täna ei olnud mänguilu kõige olulisem ja tähtsam oli saada 3 punkti,” märkis peatreener Iannis Kalmazidis, kelle sõnul tahab ta muidugi alati, et meeskond mängib hästi, aga täna tõesti ei oldud oma paremal tasemel.

Credit24 võrkpalliliiga kohtumises Kuressaare spordihoones andis Saaremaa meeskonna peatreener Iannis Kalmazidis mitmele oma põhimehele kergema tööpäeva ja tegi palju vahetusi. Vastasel oli puudu sidemängija Aleksander Eerma ja üks põhipommitajaid Valentin Kordas. Küll aga asusid vastu saarlased Cris-Karlis Lepp ja Andris Õunpuu.

Kui kaks esimest geimi võitsid võõrustajad 25:19 ja 25:17, siis kolmandas geimis olid külalised ees 24:21, kuid kaotasid lõpuks ikkagi 25:27. Suure panuse ülikooli meeskonna mängu andis vahetusest sekkunud kolmas saarlane Janno Õunpuu, kelle arvele jäi lõpuks 6 punkti.

“Ma tegin palju vahetusi ja meil on olud tugev treeningperiood,” rääkis Iannis Kalmazidis, lisades, et isegi eile olid meeskonnal tugevamad treeningud, kui tavaliselt enne mängupäeva. “Aga minu mõtetes on järgmine nädal ja me valmistume neljapäevaseks mänguks Almeriaga. See on ka põhjus, miks mõned mängijad said täna mängida ja mõned puhata.”

Saaremaa poolel olid tulemuslikumad Daniel Maciel 14, Rauno Tamme 10 ja Helar Jalg 9 punktiga. TalTechi poolel tõi Andris Õunpuu 6 punkti.