main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Margus Brant ja Erkko East. Erakogu

Margus Brant ja Erkko East. Erakogu

Erkko East jäi kolmanda kohaga rahule

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
16.10.2017
08:32

Kuni kaheliitrise mootoriga kaheveoliste autode klassis EMV5 võitsid Silveston Saaremaa ralli Karel Tölp – Martin Vihmann (Honda Civic Type-R). Klassi teised olid Rico Rodi – Ilmar Pukk (Honda Civic Type-R) +8:00,0 ja kolmandad Erkko East – Margus Brant (Honda Civic Type-R) +8:57,6.

“Tulemusega loomulikult rahul, kindlasti siiani parim tulemus,” tunnistas Erkko East. “Ralli oli kõige raskem ja ekstreemsem ralli, kus osalenud oleme. Eks enne rallit sai võetud sihiks sõita pigem kindla peale, kui riske võtta ja kuskil auto ära lõhkuda. Teada oli, et vihm on teinud teed pehmeks ja libedaks ja nii oligi. Teed olid libedad, rööpas ja suured kivid tulid alt välja.” Erkko Easti sõnul suudeti suuremaid intsidente vältida ja tehnika pidas lõpuni vastu. Ärevaid momente jagus sellegi poolest, kohati oli ikka väga libe ja palju ei olnud puudu, et oleks ise pealtvaatajaks jäädud. “Meie õnneks kõik laabus ja tasuks Saaremaa 50. juubeli ralli oma klassi kolmas koht, mis jääb kindlasti kauaks meelde,” märkis Erkko East.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.