main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Erich Teigamägi valiti EOK asepresidendiks

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
09.06.2020
08:47

Tallinnas Kadrioru staadionil toimunud EOK presidendivalimistel valiti järgmiseks neljaks aastaks ametisse senine president Urmas Sõõrumaa, asepresident on Erich Teigamägi.

Alates 2016. aastast EOK presidendi ametit pidav Sõõrumaa osutus valituks esimeses voorus, kogudes 83 häält. Tema vastaskandidaadiks olnud senine asepresident Tõnu Tõniste sai 38 häält.

EOK asepresidentideks nimetati 106 häält kogunud Eesti kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi  kes hakkab toimetama eeskätt tippspordiga seotud valdkondade eest. Teine asepresident Toomas Tõnise hoiab korda organisatsioonis ja liikumisharrastajate seas.

EOK täitevkomitee liikmeks valiti teiste hulgas Indrek Saar, OM-spordialaliitude esindajaks sai teiste hulgas Suusaliidu peasekretär Tõnu Seil ning maakondade ja linnade spordiliitude esindajaks sai teiste hulgas Saaremaa spordiliidu esimees Kalev Kütt.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.