main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Cris Karlis Lepp. Gertrud Alatare/volley.ee

Ennemuist – Lepp neljandad

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
24.07.2023
09:02

Kiirkasiino rannavolle suvetuuri neljanda etapi, Mati Vetevoolu mälestusturniiril Kloogarannas said Siim Ennemuist ja Cris Karlis Lepp neljanda koha.

Mati Vetevoolule pühendatud turniiri meeste poolfinaali jõudsid Eesti paaridest Urmas Piik ja Dmitri Korotkov ning Siim Ennemuist ja Cris Karlis Lepp, Läti duo Arnis Reliņš ja Kristaps Punculis ning leedulased Mantas Donela ja Karolis Palubinskas. Piik ja Korotkov vandusid poolfinaalis kindlalt 0:2 (15:21, 14:21) alla leedulastele ning Ennemuist ja Lepp kaotasid võitlusliku duelli 0:2 (24:26, 24:26) lõunanaabritele, jättes eestlased heitlema võistluse kolmanda koha nimel, vahendab volley.ee.

Pronksimatši avageimi võitsid kindlalt turniiri esimest asetust omanud Piik ja Korotkov, aga järgmise geimi lõpu kallutasid enda kasuks Ennemuist ja Lepp. Otsustava geimi keskel suutsid Piik ja Korotkov eduseisu kätte võidelda ning 2:1 (21:14, 20:22, 15:11) võidu ning kolmanda kohaga tegid nad Kloogarannas Eesti meeste parima tulemuse.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.