main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Enduro GP Estonian 2020 avamine_ja_paraad Kuressaares. msport.ee

Enduro GP Estonian 2020 avamine_ja_paraad Kuressaares. msport.ee

Enduro MM etapp järgmisel aastal ikkagi Saaremaal

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
02.10.2020
08:01

Covid-19 pandeemia tõttu tänavu ära jäänud Enduro GP Estonia MM-etapp Saaremaal toimub 16.-18. juulil 2021. aastal, vahendab msport.ee.

Neljapäeval avaldas Rahvusvaheline Mootorrattaspordi Föderatsioon FIM 2021. aasta enduro maailmameistrivõistluste eelkalendri, kus Saaremaal toimuv Enduro GP Estonia on järjekorras kolmas osavõistlus.

Esmakordselt Saaremaal toimuma pidanud enduro maailmameistrivõistluste etapi asemel korraldati tänavu Eesti suurimal saarel Eesti meistrivõistluste etapp. Saja osalejaga võistlus oli tõeliselt rahvusvaheline, kuna üle 40 osaleja tuli kohale Soomest ja Lätist. Teiste seas võistles ka enduro maailmameister, soomlane Eero Remes, kes tuli ka võistluse üldvõitjaks.

Hinnanguliselt tõi sündmus Saaremaale tänavuse suurima ühe üritusega seotud väliskülastajate hulga ning nii kohalikud ettevõtjad kui omavalitsus suhtusid võistlusesse äärmiselt toetavalt ja jäid sellega väga rahule.

“Sel suvel korraldas Redmoto klubi niiöelda testvõistluse. Osalejad ja pealtvaatajad jäid väga rahule. Meie aga saime palju kasulikke kogemusi, mida järgmisel aastal Enduro GP Estonia Saaremaa MM-etappi korraldades ära kasutada,” ütles Enduro GP Estonia peakorraldaja Veiko Biene.

Enduro GP Estonia korraldajaks on klubi Redmoto, võistlust toetavad EAS, Kultuuriministeerium ja paljud Eesti ettevõtted.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.