main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Johan Vahter koondises. Gertrud Alatare

EM-finaalturniirile sõitvas rahvuskoondises kolm saarlast

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
20.08.2023
22:28

Eesti meeste võrkpalli rahvuskoondise peatreener Alar Rikberg avalikustas täna 14 mängijast koosneva koondise, kes esindavad Eestit Itaalias toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel.

Pärast seda pidasid treenerid viimase arutelu, kellega EM-ile sõita, ütles Alar Rikberg. “Nädal enne tegime staffi suurema ringiga kõigi 19 mehe puhul kaardistamise, mõeldes nii mängijate tervisliku seisundi kui üldfüüsilise seisundi peale. Ja nüüd pärast Ukraina kohtumisi oli abitreeneritega viimane arutelu, kus kõik said oma hinnangu öelda. Lõpptulemusega tuli üsna üksmeelne otsus sellise koosseisu osas,” sõnas ta volley.ee-le.

“Kellegi välja jätmise protsess on alati valulik, seekord oli raske ka see, et keegi ei jäänud välja põhjusel, et ta on kehv. Kontrollmängudes näitasid kõik mehed end heast küljest, seega tuli valik teha mitme hea mängija vahel. Meil on seekord väga ühtlane koosseis ja see tegigi otsustamise keeruliseks. Niisugust olukorda pole Eesti koondises ammu olnud, sest mängijatel on niipalju vigastusi olnud. Nüüd on meil aega nii-öelda peenhäälestusega tegeleda ja eks lõplik olukord selgub juba EMil,” lisas Rikberg.

Koondise koosseis EM-finaalturniiril:

Sidemängijad: Renet Vanker, Markkus Keel

Diagonaalründajad: Oliver Venno, Renee Teppan

Nurgaründajad: Robert Täht, Martti Juhkami, Märt Tammearu, Karli Allik

Temporündajad: Andri Aganits, Timo Tammemaa, Henri Treial, Marx Aru

Liberod: Silver Maar, Johan Vahter

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.