main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eesti Saarte Mängud toimuvad sel suvel Orissaares

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
19.05.2017
09:05

10. juunil algusega kell 11 toimub Orissaares tammega staadionil kõiki saartel elavaid ja suvitavaid spordiharrastajaid ja -sõpru ühendav spordivõistlus Eesti saarte mängud. Eesti saarte mängud on nn rändvõistlus, mida sel aastal korraldab MTÜ Orissaare Sport.

Võistlejaid oodatakse kõikidelt Eesti asustatud saartelt. Võisteldakse erinevatel spordialadel nagu kergejõustik, petanq, male, mälumäng, köievedu, tänavakorvpall, võrkpall. Sel võistlusel on võidust veel tähtsam osavõtt. Spordialasid on erinevate oskuse ja treenituse tasemega harrastajatele. Kes kaugust ei hüppa, saab kõrget mõttelendu näidata mälumängus.

Võistkondade registreerimine toimub 3. juunini meiliaadressile orissaare.sport@gmail.com. Võistluste juhend on leitav Orissaare spordi kodulehel. Kohtumiseni Orissaares!

Võistluste juhend kodulehel www.orissaaresport.ee

Võistluste üritus Facebookis

Lisainfo:

Andla Rüütel

Juhataja

MTÜ Orissaare Sport

Tel: 5340 1046

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.