main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa koondis 2019. aastal. Erakogu

Eesti jalgpalli maavõistlused avab Saaremaa – Järvamaa vastasseis

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
31.08.2023
08:40

2023. aasta Eesti jalgpallimaavõistlused, kus võistlevad Tallinna ja 15 maakonna esindused, saavad alguse juba sellel nädalavahetusel, kui 2. septembril lähevad vastamisi Saaremaa ja Järvamaa võistkonnad.

Traditsioonilisi Eesti maavõistluseid korraldab Eesti Jalgpalli Liit alates 2012. aastast. Turniiri süsteem näeb ette, et 15 maakonna ja pealinn Tallinna esindused kohtuvad omavahel kahel korral, seni on peetud üheksa vooru.

Tänavused maavõistlused stardivad 2. septembril kell 13, kui Kuressaare linnastaadionil kohtuvad omavahel Saaremaa ja Järvamaa võistkonnad.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.