main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tänak - Järveoja autasustamisel. Karli Saul

Tänak - Järveoja autasustamisel. Karli Saul

Eesti Autospordi Liit tunnustas 2017. aasta parimaid

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
08.12.2017
18:17

Neljapäeval, 7. detsembril toimus Saku Suurhallis traditsiooniline pidulik gala „Eesti Autospordi Tähed 2017″.

Rekordilise 960 inimese osalusel autasustati ja tunnustati tänavuse aasta kõikide autospordi distsipliinide ja klasside Eesti meistri- ja karikavõistluste esikolmikuid, tänati toetajaid ja õnnitleti juubilare. Lisaks medalivõitjatele kuulutati välja ka 2017. aasta parimad autosportlased.

Galalt ei puudunud ka Eesti Autospordi Liidu president Ari Vatanen ja EOK president Urmas Sõõrumaa, kes rõhutasid mõlemad oma kõnedes seda, kui edukas aasta 2017. Eestile autospordis oli ning innustasid noori veel rohkem erinevates sarjades kaasa lööma, et kasvaks veel peale uusi Tänakuid, Järveojasid, Aroneid, Vipse, Ligureid. Rändauhinnad andis üle Eesti autospordi elav legend Uno Aava.

Osalejate hulgas olid ka 2017. aasta autoralli maailma meistrivõistluste kolmanda koha omanikud Ott Tänak ja Martin Järveoja, kes said tunnustuse kahes kategoorias –  Karl Siitani nimeline rändauhind “Parim rahvusvaheline tulemus rallil” ja aasta parim rallimeeskond. Saalis kohal olnud autospordi rahvas tänas üheskoos Otti ja Martinit eduka hooaja eest, neile püsti seistes aplodeerides.

Ken Torn oli R2 Challenge noortesarja võitja

Igo Rätsepa nimeline rändkarikas “Parim seeria-auto ringrajal” kuulub Eesti ja Balti meistrile kereautode sarjades Andre Kiilile

Eesti Autospordi Liit tänas

Ivar Tänak

Oti autospordi juurde toomise ja OT Racing eestvedamise eest

Toomas Sepp

Saaremaa ralli pikaajalise korraldamise eest

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.