main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Edward Laane kogus suusasõiduga 800 eurot

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
27.02.2021
18:46

SportTravel meeskonnaga 47. Tartu maratoni pika distantsi läbinud Kuressaare haigla ravijuht Edward Laane kogus Saaremaa vähihaigete toetuseks üle 800 euro.

63 km pikkuse võistlusmaa ajaga 7:44.48 läbinud Edward Laane tänab kõiki tema suusamaratoni toetajaid ja kaasaelajaid. Ta tänab ka SportTraveli meeskonda, kes tegi maratonil osalemise väga meeldivaks.

Samas innustab Kuressaare haigla kõiki saarlasi kasutama ära kaunist kevadist ilma ning õues jalutama või tervisesporti tegema. Koroonasse nakatunute numbrid ei ole viimastel nädalatel olnud just rõõmutoovad, kuid sel ei tohi lasta enda vaimu murda. Õnneks ei vähenda hirmutav statistika vähemalt võimalust väljas liikuda ning end aktiivsena hoida.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.