main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pika pausi järel väljakul käinud Tõnis Koppel sahitsas kohe värava. Alver Kivi

Pika pausi järel väljakul käinud Tõnis Koppel sahitsas kohe värava. Alver Kivi

Duublile Raasikul kindel võit

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
08.06.2019
22:40

Jalgpallimeistrivõistluste teises liigas esimese poolaja võõrsil Raasiku FC Jokerile 0:1 kaotanud FC Kuressaare II võttis teisel poolajal jalad kõhu alt välja, lõi viis vastuseta väravat ja võitis mängu 5:1.

“Alustasime hästi ja tabasime latti, aga siis tuli ühe tsenderduse järel eksimus ja jäime kaotusseisu,” rääkis treener Jan Važinski, lisades, et tegelikult suruti vastast korralikult ja domineeriti, kuid paraku tehti kõike liialt kiirustades.

Teisel poolajal hakkas peale – Karmo Paju, Andero Kivi, Sten Penzev, võõrustajate omavärav ja Tõnis Koppeli tabamus. “Mängisime rahulikumalt, pall oli kontrolli alla, lõime võimalusi ja realiseerisime,” tõdes Jan Važinski.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.