main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Duatloni juubelimedal ootab kõiki lõpetajaid

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
16.09.2020
08:19

25. Saaremaa Duatlon, Kristjan Raiendi ja Jaan Pehki mälestusvõistlus kingib lõpetajale juubelivõistluse medali, vahendab stamina.ee.

Pühapäeval, 20. septembril toimub juba 25. Saaremaa Duatlon ning alates 1995. aastast on võistlus 1994. aastal Estonia parvlaevaga hukkunud Kristjan Raiendi ja Jaan Pehki mälestusvõistlus. Juubelivõistluse puhul saavad kõik lõpetajad medali, mis on inspireeritud Saaremaa duatloni logost.

Nii ongi medalil kajastatud võistluse toimumiskoht Saaremaa, kus 10.septembril 1994.a. Kristjan Raiend ja Jaan Pehk koos Urmas Randmaga korraldasid esimese Saaremaa duatloni. Saaremaa kaardil on omakorda kujutatud duatloni alade sooritajad ehk jooksja ja rattur.

Jooksja on inspireeritud Kristjan Raiendi, kelle tugevam ala oli jooksmine, võistlussooritusest Austraalia Ironmanil.

Rattur on omakorda mõjutatud Jaan Pehki, kes oli tugev just rattasõidus, võistlemisest Voka triatlonil.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.