Denis Losnikov ja Selver alustasid veerandfinaali kaotusega

Kategooriad: Võrkpall
15.03.2018
07:43

Sel nädalal peetakse Võrkpalliklubi Credit24 Meistriliiga veerandfinaalid, et selgitada 23.-24. märtsil Saaremaal Kuressaares toimuval finaalturniiril osalejad. Selver Tallinn lõpetas põhiturniiri viiendana ja sai play-offis vastaseks neljanda koha meeskonna, Läti klubi Jekabpilsi Luši, vahendab volley.

Avamäng venis maksimaalselt pikaks ja lõpuks tuli kodusaalis mänginud Selveril vastu võtta 2:3 (23:25, 25:18, 25:23, 22:25, 11:15) kaotus. Selveri poolel ei saanud kaasa teha diagonaalründaja Taavi Nõmmistu, kes väänas viimases põhiturniiri kohtumises hüppeliigest. Nii asendas teda diagonaalis Oliver Orav ja Orava asemel tegutses nurgaründajana libero Denis Losnikov. Selveri resultatiivseimaks kerkis 19 punkti (+10) toonud Orav, 17 punkti (+9) lisas Albert Hurt ja 16 (+6) Losnikov.

Veerandfinaalid peetakse kahe võiduni, Selveri ja Jekabpilsi vaheline teine mäng peetakse 17. märtsil Lätis kell 20.00 ja vajadusel kolmas mäng 18. märtsil samuti võõrsil kell 16.00.