main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Debütantide suur edu Abruka maleturniiril

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
03.08.2020
09:03

Pühapäeval, 2. augustil mängiti Abrukal juba 9. välkmaleturniir vendade Tuulikute karikatele. Osales 14 maletajat.

Võistluse parim oli ülekaalukalt turniiri debütant, amatööride eksmaailmameister Olev Schults, kes kaotamata ühtegi partiid, kogus 23,5 punkti 26-st võimalikust. Ainsana suutis temaga 1:1 viigistada Ülo Tuulik.

Schultsile järgnesid samuti esmakordselt osalenud Timo Tamm 19 punktiga, kolmas oli samade punktidega Marko Siil. Neljandaks tuli veel üks turniiri debütantidest, Ergo Beek 18,5 punktiga.

Veel ulatati karikad ka viimaste aastate maakonna välkmalemeistritele, viies oli Aivar Sõrm 18 punkti ning 6.Ilkka Mustonen 17,5 punktiga. Auhinnatud sai ka parim naismaletaja Milde Burkova.

Maletajad tänavad Ülo ja Mari Tuulikut külalislahke vastuvõtu ja rikkaliku auhinnalaua eest.

Marko Siil

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.