main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Debora Lehtsalu sai Kindle võidu. Erakogu

Debora Lehtsalu sai Kindle võidu. Erakogu

Debora Lehtsalu krooniti judos Eesti meistriks

Kategooriad: Judo
Autor: Alver Kivi
22.01.2017
18:12

Laupäeval Tartus A. Le Coqi spordihallis toimunud Eesti judomeistrivõistlustel võitis täiskasvanute kehakaalus -63 kg kuldmedali Debora Lehtsalu.

Kehakaalus -63 kg oli tulnud tiitlile võistlema üheksa naist, Audenteses õppiv Debora Lehtsalu maadles neist kolmega. “Need võistlused olid pisut keerulised, sest ma olen vigastatud ja matšid tuli maadelda läbi valu,” tunnistas ta.

“Aga kõik matšid kestsid vähe aega ja polnud rasked. Ainult vaimselt oli natuke keerulisem, sest tervis ei olnud korras ja sellepärast proovisin matšid võimalikult kiiresti edukalt lõpetada.”

Kaks esimest matšivõitu tulid puhaste hinnetega.  Finaalmatšis oli Debora Lehtsalu vastaseks Darja Tokmantseva. “Matš kujunes kergeks,” märkis Lehtsalu, lisades, et nii nagu ka eelmistes kohtumistes häiris teda vaid trauma.

Debora Lehtsalu sõnul on nüüd tema praeguseks suurimaks eesmärgiks tervis korda saada. Kuna ta võistleb esimest aastat juunioride klassis, siis annab see just aega ja võimalust sellele mõelda. “Praegu jäävad kõik asjad tervise taha, aga kui tervis soosib, siis on sel aastal ees veel palju võistlusi,” lausus Debora Lehtsalu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.