BC Hundid sai võõrsil kaotuse

Kategooriad: Korvpall
18.01.2018
08:36

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliiigas kaotas Kuressaare BC Hundid/ASSA ABLOY KK Viimsi/NoTo meeskonnale 56:65.

Viimsi Kooli spordihoones mängitud kohtumises jäid hundid kohe 0:10 kaotusseisu ja kuigi lõpuks saadi ka ise paar palli korvi, lõppes esimene veerand 7:23. Kaitses oldi pehmed ja kokkulepitud tegutsemist Viimsi liidri pidurdamisel ei suudetud ellu viia.

Teisel veerandil saadi kaitse pidama, aga kahjuks visketabavus oli endiselt ülimadal (3p visked 1 poolajal 1/13). Vaheajale mindi 21:35 kaotusseisus. Kolmandal veerandil üritati veel mängu tagasi tulla, aga maa-ala kaitsega lõigati ikkagi näppu ja samuti jäädi hätta pallikaotustega (kokku mängus 24 pallikaotust, neist 16 teisel poolajal!!).

Viimast veerandit alustati seisul 36:56. Neljandal veerandil näitasid Hundid ka sisu. Kaitse saadi pidama ja ka paar kolmest kukkus lõpuks sisse (kokku 4/22). Hundid tegid 14:0 spurdi ja jõudsid seisuni 51:58, kui mängida jäi veel üle 4 minuti. Kahjuks kaks pallikaotust enam lähemale saada ei lubanud ning Viimsi vormistas mängu lõpu enda kasuks.

Huntide parimana viskas Margo Liivand 23 punkti ja võttis 8 lauapalli.