BC Hundid kaotas tiitlikaitsjale

Kategooriad: Korvpall
05.10.2017
08:44

Kuressaare BC Hundid/ASSA Abloy alustas 2017/2018 korvpallimeistrivõistluste esiliiga hooaega kaotusega, jäädes alla eelmise aasta võitjale Betoonimeister/TSKK/Nord meeskonnale tulemusega 64:95.

Hundid olid mängul üheksa mehega, vigastuste tõttu on hetkel rivist väljas kolm meest. Mäng algas võitluslikult ning tasavägiselt, negatiivse poole pealt jäi silma lauavõitlus, mille Hundid kaotasid lõpuks väga suurelt.

Teisel veerandajal läks tiitlikaitsja oma teed, sest Hundid ei saanud kaitset pidama. Eriti kärises korvi alt, kust vastased tabasid enamuse visetest. Kolmandal ja neljandal veerandil näitasid Hundid taas kohati päris head mängu, vastased tegid kokku 23 pallikaotust, kuid paar 2 minutilist mööna käristas vahe taas pikaks.

Resultatiivsemad olid Koit Mirgo ja Taavi Tõnus 11, Indrek Jörgen Attim ja Markus Metsala 10 punktiga.