main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng algab. BC Hundid

Mäng algab. BC Hundid

BC Hundid kaotas tiitlikaitsjale

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
05.10.2017
08:44

Kuressaare BC Hundid/ASSA Abloy alustas 2017/2018 korvpallimeistrivõistluste esiliiga hooaega kaotusega, jäädes alla eelmise aasta võitjale Betoonimeister/TSKK/Nord meeskonnale tulemusega 64:95.

Hundid olid mängul üheksa mehega, vigastuste tõttu on hetkel rivist väljas kolm meest. Mäng algas võitluslikult ning tasavägiselt, negatiivse poole pealt jäi silma lauavõitlus, mille Hundid kaotasid lõpuks väga suurelt.

Teisel veerandajal läks tiitlikaitsja oma teed, sest Hundid ei saanud kaitset pidama. Eriti kärises korvi alt, kust vastased tabasid enamuse visetest. Kolmandal ja neljandal veerandil näitasid Hundid taas kohati päris head mängu, vastased tegid kokku 23 pallikaotust, kuid paar 2 minutilist mööna käristas vahe taas pikaks.

Resultatiivsemad olid Koit Mirgo ja Taavi Tõnus 11, Indrek Jörgen Attim ja Markus Metsala 10 punktiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.