main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eelmise aasta võitja Rakvere. volley.ee

Eelmise aasta võitja Rakvere. volley.ee

Baltiliiga finaal põhiturniiri võitja kodusaalis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
09.01.2018
08:29

Credit24 Meistriliiga Final Four toimub sel aastal 23.-24. märtsil. Finaalturniir toimub põhiturniiri võitja kodusaalis, vahendab volley.

Esmaspäeval otsustati, et nelja parema klubi vahel peetav finaalturniir, kus selgub 2017/18 hooaja võitja, toimub 23.-24. märtsil. Samuti sai kinnituse, et finaalturniiri toimumispaiga valib traditsiooniliselt liiga põhiturniiri võitja. Credit24 Meistriliiga põhiturniiri paremusjärjestus selgub 11. märtsil.

“Sel hooajal kaalusime ka mõtet korraldada finaalturniir mõnes n-ö neutraalses mängupaigas, aga klubidega konsulteerides jõudsime otsusele, et põhiturniiri edukaimale peab jääma boonuseks võimalus mängida otsustavad mängud oma kodusaalis,” kommenteeris otsust Eesti Võrkpalli Liidu peasekretär Helen Veermäe ja lisas “varakult välja valitud neutraalne mängupaik annaks aega pikemalt ettevalmistusi teha ja oleks alaliidu poolt vaadatuna korralduslikult lihtsam variant, aga lähtusime siiski eelkõige klubide huvidest”.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.