main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Anre Nõmme. Erakogu

Anre Nõmme MK grupisõidus 17.

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
30.05.2023
09:00

Ameerika Ühendriikides sõidetud pararatturite MK-etapi 96 km pikkuses grupisõidus sai Anre Nõmme 17. koha.

Distantsiks oli 8 ringi ehk kokku 96 km. Esimene ring võeti suhteliselt rahulikult, teisel ringil hakati juba tõmblema ja kahjuks pidi Anre Nõmme jälle lõivu maksma. „Teise ringi viimases kurvis lasin kurvi veidi pikaks ja pidin pidurdama, kohe muidugi kiirendati ja kahjuks jäin ühe kanadalasega veidi maha,“ vahendas Nõmme, kes terve kolmanda ringi üritas gruppi kätte saada ja kuna kanadalane väga kaasa ei aidanud, siis jäi ikka puudu.

„Kolmanda ringi finišis oli grupp juba ca 50 meetri kaugusel aga siis nad panid uue käigu sisse ja läksid. Mul kahjuks enam tagaajamiseks jõudu ei olnud, parem (terve) jalg oli küpse ka. Neljanda ringi taastusin kanadaalase taga ja edasi sõitsin ka suuremalt jaolt kanadalase taga, vahel tegin tööd ka  veidi. Kuna korraldajad olid ajakavaga veidi mässas, siis meile tehti finiš 7 ringi lõpuks, kuigi liidritelt me ringi sisse ei saanud.“

Selleks aastaks on siis MK- sari läbi, aga augustis juba MM Šotimaal.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.