main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Annika Köster mängus. Alver Kivi

Annika Köster mängus. Alver Kivi

Annika Köster mängis türklaste vastu resultatiivselt

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
12.11.2017
09:40

TTÜ Spordihoones peetud naiste korvpalli EM valikmäng Türgi vastu lõppes Eesti naiskonnale 56:81 allajäämisega, Annika Köster viskas 9 punkti.

Eesti koondis alustas mitme tabava kaugviskega ja sarnase fooniga mängiti ka edasi. Palju visati väljast, pall ei jõudnud korvi alla piisavalt palju. Samas meie kogenud Mailis Pokk ja Merike Anderson tabasid kaare tagant hästi, vahendab basket.

Teise veerandi tugeva lõpuga läks Türgi naiskond poolajaks ette 27:49. Kolmas veerandaeg kuulus aga meie naiskonnale. Kaitses seisime hästi ja mängu tõid energiat noorukese Anna Gret Asi vaheltlõiked ja ilusad söödud, mis silmnähtavalt kogu naiskonna elama panid.

Eesti koondis kaotas viimase veerandi 12:18 ning esimeses EM valikmängus tuli vastu võtta 25-punktiline kaotus 56:81.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.