main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tublimad. Saaremaa Merispordi Selts

Tublimad. Saaremaa Merispordi Selts

Anni Kubjas sõitis end Eesti meistriks

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
06.03.2021
08:55

Läänemaal Allika rannas selgusid reedel Eesti meistrid jääpurjetamises. Jääolud võimaldasid selgitada parimad siiski vaid klassis Ice-Optimist.

2021. aasta Eesti meister on nooruke Saaremaa Merispordi Seltsi tüdruk Anni Kubjas, hõbeda sai Trinette Välisson (SMS) ja pronksi Andrias Sepp Pärnu Jahtklubi Purjespordikoolist.

Teised SMS noored reastusid: 9. Georg Paomees, 12. Artur Ader, 13. Sten Erik Mägi, 14. Henri Lember, 17. Miia Kubjas. Lapsi toetas jääl treener Viktor Umb.

Samas anti kätte ka Ice-Optimisti Eesti karikavõistluste sarja karikad. Arvestusse läinud kaks etappi peeti ära veebruaris. Võidukarika sai Andrias Sepp Pärnu Jahtklubi, teine oli Georg Paomees ja kolmas Trinette Välisson Saaremaa Merispordi Seltsist. Teised saarlased: 5. Artur Ader, 10. Henri Lember, 11. Sten Erik Mägi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.