main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poodiumil. Eesti jahtklubide Liit

Poodiumil. Eesti jahtklubide Liit

Anni Kubjas seilas end MM-il medalile

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
09.03.2023
08:17

Leedus Kertuoja järvel toimunud jääpurjetamise maailmameistrivõistlustel Ice-optimist paadiklassis võitis Anni Kubjas Saaremaa Merispordi Seltsist pronksmedali, tüdrukute arvestuses aga hõbeda.

Ice-optimistidel võitis ülekaaluka esikoha Pärnust pärit jääpurjetaja Aron Poolma, kes seitsmest võistlussõidust võitis viis. Ta  edestas teise koha saanud klubikaaslast Emma-Mia Kaart 11 punktiga. Kolmandale kohale seilas end Anni Kubjas Saaremaa Merispordi Seltsist, keda jäi hõbedast lahutama vaid 1 punkt.

Ice-optimist tüdrukute arvestuses võitis kulla Emma-Mia Kaar, tema järel võttis hõbemedalil Anni Kubjas ja pronksi sai samuti Pärnust pärit Leene Välistele.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.