main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andris Õunpuu ketse veel varna ei viskaks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
13.04.2019
08:52

Kuigi 35-aastane Andris Õunpuu jäi Rakverega pronksiseerias Saaremaale alla oli saarlane oma meeskonna üks põhitegijaid ja see motiveerib nurgaründajat võimalusel veel võrkpallis jätkama.

“Ei ole veel lõplikult otsustanud ja eks ma võtan pisut mõtlemisaega,” tunnistas logistikuna töötav Andris Õunpuu. “Rakverel võib olla probleeme eelarve kokku saamisega ja teised klubid ei ole minu vastu huvi tundnud. Loodan, et kahe kuu jooksul on selgus majas.”

Andris Õunpuu sõnul võrkpalli mängimisega raha ei teeni ja see pole jätkamise osas kindlasti määrav. Pigem on tema jaoks oluline see, kui hea punt kokku saadakse ja kas see on võimeline mängima medalile. Trennid peaks olema korralikud ja muud asjad ei tohiks ka logiseda. Siis oleks Õunpuu nõus kaasa lööma, kui tervis vastu peab.

Viimasega on olnud Andris Õunpuu asjad üldiselt korras, kuigi hooaja teises pooles jalad enam koormusest korralikult ei taastunud. “Aga siin on põhjus selles, et jõusaalis harjutamist jäi väheks ja seepärast ka füüsiline vorm kannatas. Samas kui üks hüppeliigese väänamine välja arvata pole tõsisemaid vigastusi olnud,” märkis ta.

“Hooaeg näitas, et suudan noorematega veel joosta ja hüpata küll. Andres Toode usaldas mind lõpus otsustavates mängudes ka põhikoosseisu ja mul on hea meel, et sain ka hakkama. Kui oleks jäänud pingipoisiks, olnuks ka motivatsioon jätkamise osas väiksem. Aitasin igati nõu ja jõuga kaasa, klapp oli olemas, kuigi medalit oleks tahtnud saada.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.