main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poodiumil. Pentamind

Poodiumil. Pentamind

Andres Kuusk mõttemängude olümpiaadil teine

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
28.08.2019
08:29

Londonis toimunud rahvusvahelisel Mõttespordi Olümpiaadil Pentamindi maailmameistrivõistlustel pidi ala neljakordne maailmameister Andres Kuusk leppima seekord hõbemedaliga.

„Kuld läks viimase alaga,“ vahendas Andres Kuusk. „Kui mõni hõbe saab olla eriti valus, siis see seda on. Mängisin väga hea turniiri ja võitlesin iga punkti nimel, aga sellest ei piisanud. Mõnikord tundub elu ebaõiglane, aga eks see on selleks, et järgmine aasta tulla tagasi tugevamana.“

Kolm paremat olid Ankush Khandelwal 500,13, Andres Kuusk 489,48 ja Martin Hõbemagi 468,76 punktiga. Saarlane Kuno Kolk oli 428,39 punktiga 11. „Mängisin väga hea turniiri ja võitlesin iga punkti nimel, aga sellest ei piisanud – Ankush Khandelwal oli seekord parem,“ sõnas hõbeda võitnud Andres Kuusk. „Iga võistluspäev oli väga põnev ning pingutasime mõlemad kulla nimel väga. Aga mulle on see õppetunniks ning treeninguks, et järgmisel aastal veel tugevamalt osaleda.“

Mind Sports Olympiad toimus Londonis 18.–26. augustini. Iga päev oli kolm 4-tunnist mängusessiooni, kokku 96 võistlustundi. Iga sportlane mängis alasid, mis talle kõige paremini sobivad, tavaliselt kuni 15 ala. Pentamindi ehk viievõistluse tulemustesse läheb kirja 5 parimat ala – nende põhjal selgus mõttespordi maailmameister.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.