main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andi Noot blustas hooaega võidukalt. Alver Kivi

Andi Noot blustas hooaega võidukalt. Alver Kivi

Andi Noot jooksis end krossijooksu meistriks

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
06.05.2018
09:03

Elvas laupäeval toimunud murdmaajooksu Eesti meistrivõistlustel näitasid meestest head taset keskmaajooksjad Andi Noot ja Olavi Allase, kes võtsid treener Endel Pärna auks kaksikvõidu, mille realiseerisid Enn Selliku juhendamisel, vahendab jooksja.ee.

Meeste põhiklassi start anti koos noorsooklassi jooksjatega. Kokku asus stardijoonele 25 sportlast. Jooksu juhtis algusest peale Andi Noot, kellel tekkis treeningukaaslase Olavi Allasega peale esimest kilomeetrit. Ta hoidis kindlat positsiooni lõpuni ja võitis jooksu ajaga 11.43.

“Tulin eesmärgiga 2.55 km kohta keskmist vajutada. Sain sellega hakkama, nii et väike präänik on täna lubatud. Kross ei näita midagi, staadion näitab, milleks inimene on jooksus võimeline. Esimene start koostöös Enn Sellikuga kooperatiivis lõppes hästi. Oleme täpselt seal, kus tahame. Ma ei ole saanud ühtegi kevadet nii kvaliteetselt ja probleemivabalt trenni teha. Ütlesin Ennule täna, et ta oleks minu käest ära saanud. Ta arvas, et mul poleks lootuski olnud. Saame väga hästi läbi ja plaanid on paigas,” rääkis Andi Noot ajakirja Jooksja Jooksuportaalile. “Ainus vahe, et asjad toimuvad ilma Endel Pärnata ehk tema mälestuseks,” lisas Noot.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.