main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andi Noot treeningul. Erakogu

Andi Noot treeningul. Erakogu

Andi Noodi treeneriks võib saada Eesti jooksulegend

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
08.03.2018
08:19

Pärast Endel Pärna siit ilmast lahkumist treenerita jäänud keskmaajooksja Andi Nooda uueks treeneriks võib saada 5000 m ja 10 000 m Eesti rekordiomanik Enn Sellik.

Sellik kinnitas, et on tõesti Andi Noodaga koostööst rääkinud, kuid midagi kindlat veel ei öelnud. “Reedel saame kokku, siis arutame. Olen oma “jah“ sõna küll öelnud ja kuu aja kohta treeningplaani valmis teinud,” sõnas Sellik ajakirja Jooksja Jooksuportaalile.

Samuti Endel Pärna juhendamisel harjutanud Kaur Kivistik ei osanud veel öelda, kuidas edasi minna. “Lähinädalatel teen trenni koos Soome takistusjooksja Topi Raitaneniga. Mis edasi saab, on veel lahtine ja pole veel mõtet spekuleerida,” sõnas Kivistik.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.