main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Alari Saar SK Anto eest mängimas. Alver Kivi

Alari Saar SK Anto eest mängimas. Alver Kivi

Alari Saar vaatab lauatennise meistriliiga poole

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
17.01.2022
11:10

Eesti meistrivõistlustel jalgpallis FC Kuressaarega ning võrkpallis Rakvere VK, Saaremaa VK ja TalTechiga meistriliiga tasemel mänginud Alari Saare lauatennise mänguoskused on jäänud silma ka hetkel esiliigas mängivale, kuid meistriliigat sihtivale TalTechile.

„Oleme sel teemal veidi rääkinud,“ tunnistas Alari Saar. „Tase on seal kõva ja minul oleks mängida keeruline, aga mingid mängud ikka ära teeks. Samas ei ole see mulle ka eesmärk ja siht, aga kui võimalus antaks kasutaks selle ära.“

Laupäeval Kuressaares mängitud Eesti lauatennise võistkondlike meistrivõistluste etapil ei saanud SK Anto meestest vigastuse tõttu kaasa teha Taivo Esko ja Sven Issajev ning nii tuli neid asendama äsja TalTechiga võrkpalli CEV sarjas võidukalt Šveitsist naasnud Alari Saar, kes sai üle seitsme aasta sellel tasemel jälle käe valgeks.

„Kui sain teada, et meie mäng Pärnuga jääb ära otsustasin koju tulla ja avanes ka võimalus mängida,“ rääkis Alari Saar, kes oli meeleldi valmis keerulises seisus klubi aitama. „Viimati mängisin kaks kuud tagasi maakonna meistrivõistlustel, aga mängisin praegu paremini. Sain enam-vähem hakkama ja ei ütleks, et see tase nüüd hirmkõva oleks. Vahe on ainult selles, et teised harjutavad kolm korda nädalas.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.