main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Aivar Sõrm. Saarte Hääl

Aivar Sõrm. Saarte Hääl

Aivar Sõrm meistritiitlit ei loovutanud

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
15.01.2018
10:58

Maakonna meistrivõistlustel välkmales mängiti 4. osavõistlus, mille võitis järjekordselt Aivar Sõrm. Seekord kogus ta 14 punkti 16 võimalikust. Teine oli Milde Burkova 11,5 ning 3.-4. kohta jagasid Ilkka Mustonen ja Ülo Tuulik 10,5 punktiga.

Et Aivar Sõrm on võitnud kõik selle võistlussarja seni toimunud neli turniiri on ta juba kindlustanud esikoha ja tulnud 13 aastat järjest välkmales maakonna meistriks. Hõbe- ja pronksmedali saajad selguvad 28. veebruaril toimuval viimasel turniiril.

Kiirmale areneb tihe konkurents valitseva meistri Rain Kilumetsa ja Ilkka Mustoneni vahel. Viimase turniiri võitis Mustonen 5,5 punktiga 6 võimalikust, edestades Kilumetsa poole punktiga ning kasvatades üldkokkuvõttes oma edu. Kolmas oli 4 punkti kogunud Martin Kallas.

Juuno Jalakas

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.